Poczet Patriarchów

I Państwo Kościelne Rotria 

28 czerwca 2007 - 28 listopada 2007
Victor
(Victor Surmun)
28 czerwca 2007
- 28 lipca 2007
Innocenty I
(Gregor R. von Kaiser)
29 lipca 2007
- 26 października 2007
Pius I
(Luis Adonju)
28 października 2007
- 6 listopada 2007 
Klemens I
(Karl G.R. Habsburg-Lotaryński)
8 listopada 2007
- 14 listopada 2007
 

II Państwo Kościelne Rotria

15 marca 2008 - 14 października 2014
Innocenty II / Klemens II
(Karl G. R. Habsburg-Lotaryński)
15 marca 2008 
- 15 września 2008
Aleksander I
(Xardas von Griningen)
22 września 2008
- 15 lutego 2009
Sykstus I / Sykstus II
(Karl G. R. Habsburg-Lotaryński)
18 lutego 2009
- 26 września 2009
Hadrian
(Markos apo Zep)
2 października 2009
- 2 stycznia 2010
Pius II
(Lorenzo de Medici)
6 stycznia 2010
- 6 kwietnia 2010
8 kwietnia 2010
- 8 lipca 2010
Celestyn
(Michael von Lichtenstein)
12 lipca 2010
-13 października 2010
17 października 2010
- 15 stycznia 2011
Leon I
(Cosimo de Medici)
18 stycznia 2011
- 20 kwietnia 2011
Aleksander II
(Lorenzo de Medici)
6 maja 2011
- 6 sierpnia 2011
Ewaryst
(Cosimo de Medici)
18 sierpnia 2011
- 17 listopada 2011
Innocenty III
(Cosimo de Medici)
11 grudnia 2011
- 11 marca 2012
Aleksander III
(Lorenzo de Medici)
11 marca 2012
- 11 września 2012
16 września 2012
- 16 marca 2013
Sykstus III
(Franciszek F. Habsburg-Lotaryński)
17 marca 2013
- 17 września 2013
Pius III
(Cesare F. de Medici)
20 września 2013
- 21 marca 2014
Innocenty IV
(Tommaso D. Mancini, OFD)
24 marca 2014
- 5 czerwca 2014
Leon II
(Lorenzo de Medici)
6 czerwca 2014
- 21 sierpnia 2014
Pius IV
(Franciszek F. Habsburg-Lotaryński)
24 sierpnia 2014
- 14 października 2014

III Państwo Kościelne Rotria

8 grudnia 2015 - nadal
Aleksander IV
(Michaelangelo Farnese)
21 grudnia 2015
- 25 stycznia 2016
Pius V
(Severino Castiglioni)
28 stycznia 2016
- 2 marca 2016
Leon III
(Carlos Lorenzo de Medici
y Zep)
5 marca 2016
- 3 czerwca 2016
Sykstus IV
(Albert van Oranje-Nassau)
5 czerwca 2016
- 19 października 2016
 
Klemens III
(Fernando de Córdoba)
23 października 2016
- 23 kwietnia 2017
Pius VI
(Albert van Oranje-Nassau)
24 lipca 2017
- 24 stycznia 2018
29 stycznia 2018
-29 lipca 2018
Sylwester I
(Ksawery van Berden)
5 sierpnia 2018
- obecnie
 
Copyright ©2018 Państwo Kościelne Rotria, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 1183